Раннє плавання для дітей – переваги!

Існують наступні позитивні моменти, які є наслідком занять раннім плаванням:

Фізіологічні переваги для дітей
Плавання прекрасно сприяє як загальнофізичної зміцненню організму дитини, так і розвитку м’язової і кісткової системи, а також стимулює правильному здоровому розвитку.
Періодична стимуляція вестибулярного апарату дитини у воді, сприяє більш активному розвитку мозку і нервової системи. Плавання значно покращує координацію і сприяє більш швидкому переходу від рефлекторних до усвідомленим рухам, сприяє появі спонтанних рухів.
Заняття у воді сприятливо позначаються на розвитку не тільки великої, а й дрібної моторики.
Знаходження у воді стимулює багато органів почуттів, це сприяє найбільш гармонійною роботі систем організму, що розвивається, і що дуже важливо для новонароджених і вже подорослішали малюків відмінному травленню і міцному сну.
Завдяки підвищенню циркуляції крові в організмі, і задіяння в плаванні шкірних рецепторів, помітно стимулюється гормональна регуляція і, як показує досвід, значно підвищується імунітет.
Проведено дослідження, згідно з якими видно, що плавці-немовлята мають значно сильну, якщо порівнювати з іншими малюками, систему координації, а також хапальну здатність

Психологічні переваги для дітей та батьків
Присутність батьків, допомагає формуванню сприятливих позитивних відносин між батьком і дитиною. Для матерів, які страждають на післяпологову депресію, плавання з дитиною є особливою перевагою, це також стосується тих мам, яким важко встановити сприятливу зв’язок з малюком в зв’язку з важкими пологами.
Перевагою є здорове емоційний стан мам і тат, які знаходять у воді впевненість в поводженні зі своїм малюком. Особливо для тат це є спосіб дізнатися і відчути своїх дітей, сформувати з ними міцні довірчі відносини і розуміння, яке досягається в басейні з малюком один на один.
Плавання дозволяє знизити напруженість і спільно розслабитися (це особливо важливо для діток, які дуже багато плачуть вдома), повеселитися і отримати величезне задоволення від спілкування і ігр. Находячись у воді, малюки можуть правильно оцінити ризик і пробувати керувати ним: наприклад обережні діти починають приймати ризик, а ось активні і відчайдушні малюки стають більш уважними.
Все це, без сумніву, формує відмінну основу для впевненості в собі. Раннє плавання, в числі іншого, стимулює і допомагає батькам сформувати природний і суто позитивний шлях до усвідомленого батьківства.

Соціальні переваги
Регулярні заняття ранним (дитячим) плаванням сприяє створенню груп друзів, які насолоджуються взаємним спілкуванням, підтримкою в міру зростання їх дітей. Ухвалення громадських норм в безпечної та підтримуючої середовищі: багаторольового взаємини батько / дитина, батько / викладач, викладач / дитина, батько / батько, дитина / дитина збагачують сприйняття дитини і дають йому можливість повноцінно соціально розвиватися, зберігаючи баланс між свободою дій і дисципліною ..
Ухвалення того, що всі люди: і батьки і діти – різні, усвідомлення цього без осуду. Адже вода робить всіх равнимі.Благодаря того, що діти в воді роблять різні групові вправи, разом засмучуються і веселяться, вони вчаться різним корисним в житті навичкам: ділитися, жати своєї черги, радіти своїм успіхам і успіхам інших, приймати невдачі.
Уроки раннього плавання сприяють придбанню раннього досвіду приналежності до групи, спільного проведення часу, що потім дуже стати в нагоді діткам в життя.
Раннє (грудничкове) плавання стимулює і підтримує батьків, сприяючи формування позитивного природного батьківства.

 

Раннє плавання для дітей – це наш “Клуб раннього плавання “Китенятко”. Завітайте до нас у місті Львів!

Один коментар до “Раннє плавання для дітей – переваги!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *