Клуб раннього плавання для дітей “Китенятко”

Клуб Китенятко – це не просто клуб з плавання для немовлят і дітей раннього віку… Це певний стиль здорового життя з самого народження Вашої дитини.

Клуб раннього плавання “Китенятко” працює для батьків і їх дітей віком від народження і до 4 років.

Вікторія Кучик, Божена Яворська, Іванна Нагірна та інші тренери по ранньому плаванню допомагають зробити неоціненний вклад в дітей. Чому неоціненний? Бо раннє плавання – це:
а) в першу чергу зміцнення імунітету, зміцнення усіх життєвих систем, профілактика простудних і інших захворювань, загартовування;
б) розвиток дитини, як фізично (координації рухів, сили, витривалості, поліпшення обміну речовин, сну, апетитуформування правильної осанки, постави), так і психологічно (розумово, емоційно);
в) дитина навчиться плавати і ви не будете бояться за нього.

Заняття для найменших підводників проходять в басейнах в місті Львові. Навіть в холод і негоду у нас тепло, затишно і весело від сміху і радості маленьких нирців. Відчуваючи себе в цілковитій безпеці, у воді разом з мамами або татами малюки вчаться пірнати, долати під водою різні відстані, здійснювати активні плавальні рухи, самостійно триматися на воді.

Клуб раннього плавання “Китенятко” – це заняття за авторською методикою Тетяни Дмитрівної Азаренко “Як рибка у воді” для дітей від народження. Під час цих занять панує мир казок, ігор і імпровізації. Розгортається справжнє уявлення як над так і під водою. До 3-4 років вже багато діток освоюють ласти і маску. У цій атмосфері серед маленьких амфібій легко і швидко долають свої страхи їх ровесники, які тільки дебютують і не мали досвіду ранніх занять плаванням. Навіть самими стривоженими і наляканими дітьми дуже швидко буде подолано боязнь води, вони легко будуть справлятися зі страхами і радіти спілкуванню з водою!

Програма навчання включає практичні заняття в басейні. Основою практичних занять є навчання плаванню.